دادستان خرم آباد:

رونق صنایع موجب اشتغال پایدار در جامعه می شودبه گزارش اقتصاد سرآمد - دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد گفت: حفظ صنایع فعال و رونق بخش تولید موجب اشتغال پایدار می شود که در این راستا باید برنامه های حمایتی از بنگاه های اقتصادی به درستی اجرایی شود.
 سعید رازانی روز سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان بروجرد در محل فرمانداری افزود: در شرایط فعلی جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی ضروری است.
وی اظهار داشت: در این راستا تلاش می شود مشکلات پیش روی صنایع و واحدهای تولیدی شناسایی، به صورت کارشناسی برطرف و از بروز مسائل کارگری و صنفی جلوگیری شود.
وی با تاکید بر حمایت همه جانبه از کالای ایرانی و تولید ملی اظهار داشت: یکی از اصلی ترین دلایل تعطیلی واحدهای تولیدی، مشکلات مالی و بانکی است که با توجه به استقرار بیشترین واحدهای صنعتی استان در بروجرد، اقدامات حمایتی از تولیدکنندگان این منطقه با جدیت پیگیری می شود.
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت لرستان نیز گفت: جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی باعث حل مشکلات تعداد بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی شده است.
محمدرضا صفی خانی با اشاره به استقرار 33 درصد صنایع لرستان در بروجرد افزود: این واحدها، پویا و فعال هستند و اهداف مطلوبی در راستای افزایش تولید و اشتغال دارند.
وی ادامه داد: کارخانجات نساجی، زاگرس خودرو و اکسیر بروجرد از واحدهای صنعتی بزرگ لرستان هستند که ادامه فعالیت موفق آنان نیازمند حمایت های مستمر دستگاه های مختلف است.
مجموع واحدهای صنعتی استان یکهزار و 655 باب با سرمایه ثبتی 30 هزار و 880 میلیارد ریال است که با توجه به ایجاد این واحدها از سال های گذشته تاکنون سرمایه اصلی این واحدها بیش از رقم ثبت شده می باشد.

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/378/3/5049/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی