در بین شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور صورت گرفت:

آب و فاضلاب لرستان رتبه برتر در رشد پژوهش و فناوری را کسب کرد


به گزارش اقتصاد سرآمد، این شرکت از بین شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور موفق به کسب عنوان برتر در زمینه رشد پژوهش و فناوری شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در این خصوص گفت: مبنای این ارزیابی و انتخاب براساس فعالیت های حوزه تحقیقات و فناوری در یازده شاخص اصلی بوده است .
وی وضعیت اعتبارات و هزینه کرد ،مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر و ارائه شده در کنفرانس ها و سمینارهای معتبر علمی ، حمایت از پایان نامه های تکمیلی، حمایت از چاپ کتب مصوب کمیته تحقیقات و سایر حمایت های علمی را از جمله این شاخص ها ذکر کرد.
مهندس کرم وند ارتباط سازنده با دانشگاهها و شرکت های دانش بنیان و حضور فعال در جشنواره ها و نمایشگاهها و تعامل سازنده با دفتر تحقیقات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را از دیگر فعالیت های ارزشمند شرکت دانست.
در ادامه این گزارش دبیر کمیته تحقیقات در مورد این مقام به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه با حمایت های شرکت به ویژه مدیرعامل شرکت شاهد ارتقا جایگاه کمیته تحقیقات شرکت هستیم و امروز یکی از کمیته های فعال محسوب می شویم .
وی درخصوص کسب این لوح گفت: در مراسمی که با حضور دکتر قادری فر معاون علمی و مناوری ریاست جمهوری ،مهندس مهاجری معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و مهندس جانباز ندیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان مهندس حمیدرضا کرم وند تقدیر به عمل آمد

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/406/7/8213/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی