با اپلیکیشن دومینو بیشتر آشنا شوید؛

بومی سازی تجارت الکترونیک و عمل به اقتصاد مقاومتی


اپلیکیشن چند وجهی شهر هوشمند دومینو، اولین جامعه مجازی فروشگاهی می باشد که با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی، رویکردی جدید در تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار ارائه کرده است.
 امروزه تلفن همراه به جز جدایی ناپذیر زندگی بشر تبدیل شده که در همه جا همراه وی جهت سهولت انجام کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
بی تلفن همراه هرگز
بسیارند افرادی در اطراف ما که مدام در حال کار با تلفن همراه خود می باشند و حتی هستند کسانی که حاضرند بمیرند اما لحظه ای از تلفن همراه خود دور نشوند! البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد با همین تلفن همراه مشغول به کار و درحال درآمدزایی هستند و نان یک یا چند خانواده را از این طریق می دهند.
با گسترش تلفن های همراه و فراگیرشدن برنامه های آن (اپلیکیشن)، گروه ها و افراد فعال بنا به نیاز جامعه و ایده ابتکاری خود، دست به نوشتن و ایجاد برنامه ای در آن جهت می شوند. بدون شک گرایش جوامع به سمت دولت و خدمات الکترونیک مسبب روند رو به رشد استفاده از تلفن همراه در میان اقشار مختلف جامعه شده است.
اپلیکیشن چند وجهی دومینو
 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ اپلیکیشن چند وجهی شهر هوشمند دومینو، اولین جامعه مجازی فروشگاهی می باشد که با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی، رویکردی جدید در تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار ارائه کرده است.
ادامه در صفحه3

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/408/1/8297/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی