۳۰ سال خدمت بی منت و صادقانه شما شایسته ی تقدیر است  در آیین تجلیل از پانزده بازنشسته شهرداری لنگروداظهار داشت: این که بازنشستگان به علت هزینه های بسیار زندگی ناگزیرند پس از بازنشستگی به مشاغل دیگری روی بیاورند تا بتوانند زندگی خود را اداره کنند از این وضعیت تاسف بار است
به گزارش اقتصاد سرآمد،  وی افزود: ۳۰سال کار صادقانه کردن بسیار دشوار است، خوش به حال شما که امروز با افتخار به این مقام رسیدید،من معتقدم شهروندان باید بدانند که از ۳۰سال خدمت صادقانه تجلیل کرد.
شهردار لنگرود گفت: امسال نزدیک به ۱۵ نفر در شهرداری لنگرود بازنشست شدند که امیدواریم خدماتی برایشان فراهم شود که از این اوقات بتوانند بهترین استفاده را  بکنند.
وی تصریح کرد: کار هرکدام ازشما عزیزان در جایگاه خود بسیار ارزشمند بود واگر قانون به ما اجازه میداد بسیار علاقمند بودیم که از کمک و یاری شما استفاده نماییم.
رجایی در پایان  گفت: به رسم یادبود یک هدیه‌ای درنظر گرفتیم که امروز خدمت دوستان تقدیم می‌کنیم هدیه‌ی ناچیزیه فقط هدف این بود که بدانیم ما به یاد شما عزیزان هستیم و همچنان ان‌شاء‌اله در قلب اداره خودتان جا داریدآدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/409/7/8416/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی