رنجبرزاده در نطق میان دستور:

دولت برای جبران کسری بودجه به دنبال افزایش قیمت بنزین نباشد   به گزارش اقتصاد سرامد به نقل از  خانه ملت، اکبر رنجبرزاده  در نشست علنی  مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: دشمن حدود 40 سال با تلاش به دنبال تغییر مسیر انقلاب اسلامی است تا ملت ایران را تسلیم خود کند. دشمن اعلام کرده است که امسال آخرین سال انقلاب اسلامی است اما 4 سال مقاومت، تلاش و پایداری مردم و پیوند مستحکم بین امام و امت موجب شده در 22 بهمن امسال مردم 2 پیروزی را جشن بگیرند؛ پیروزی جبهه حقانیت جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی و دول جهان و دیگری پیروزی افول آمریکا و عوامل آن در عرصه بین‌المللی.
افزود:  آمریکا در طول 40 سال گذشته جبهه های مقابله‌ای بسیاری با نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است؛ جبهه‌های نظامی، نفوذ و اختلال در انسجام داخلی با قدرت رسانه‌ای و جنگ روانی و جبهه مقابله‌ای با پیشرفت‌های علمی در عرصه‌های نظامی، فناوری، تحقیقاتی و پژوهشی و در نهایت تهدیدات و تحریم ها. اما با وجود تمام این تلاش‌ها ملت انقلابی ایران پشت سر رهبری بر تمام این جبهه‌های مذبوحانه دشمن فائق آمده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است.
عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: آخرین تیر در کمان دشمن جنگ اقتصادی است که با شدیدترین تحریم ها و با ساختار شکنی قوانین و قواعد بین‌المللی و با حراج حیثیت و اعتبار نداشته خود در منظر جهان آرزوی تسلیم ملت ایران را دنبال می‌کند قطعا در این جبهه نیر ما مصمم تر و آماده تر از همیشه دشمن را عقب می‌رانیم و دیگر کشورها راهمراه خود می‌کنیم کشورهای دنیا جبهه باطل امریکایی- صهیونیستی- صعودی را شناخته‌اند لذا آمریکا نه تنها آرزوی شکست جمهوری اسلامی ایران را به گور خواهد برد بلکه ما پیروزی 22 بهمن را با ده‌ها میلیون نفر جشن خواهیم گرفت.

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/387/8/6776/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی