تاریخ انتشار:1400/4/5
مدیرعامل شستا:
در راستای ارتقای شفافیت و افزایش سودآوری، عرضه محصولات تولیدی گروه شستا را بورس‌محور می‌کنیم
اقتصادسرآمد - محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا گفت: در راستای ارتقای شفافیت و افزایش سودآوری، عرضه محصولات تولیدی گروه شستا را بورس‌محور می‌کنیم.
به گزارش اقتصادسرآمد، محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی شستا ضمن تاکید بر اینکه در راستای  ارتقای شفافیت و افزایش سودآوری عرضه محصولات تولیدی گروه را بورس محور می‌کنیم افزود: در این راستا در سال جاری محصولات جدیدی همچون سیمان، تیشو، MDF، نمک تصفیه، تایر، کاغذ و MEK را با پیگیری در بورس کالا پذیرش و عرضه کردیم.
وی تصریح نمود: در حالی که رشد ارزش معاملات بورس کالا در بهار 1400 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 برابر بوده رشد معاملات گروه شستا در این مدت به 4.8 برابر رسیده است.
رضوانی فر در ادامه  با اشاره به افزایش چشمگیر حجم مقداری و نیز ارزش معاملات گروه شستا در بورس کالا گفت: حجم مقداری معاملات گروه شستا در بورس کالا با رشد 4.3 برابری از 234 هزار تن در بهار 1399 به یک میلیون تن در بهار 1400 افزایش یافته است.
وی افزود: همچنین ارزش معاملات گروه شستا در بورس کالا با رشد 4.8 برابری از 840 میلیارد تومان در بهار 1399 به 4000 میلیارد تومان در بهار 1400 افزایش یافته است.
لینک خبر:
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی