تاریخ انتشار:1400/4/5
تابستانی با نشاط در انتظار شهروندان منطقه ۲پایتخت
سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه گفت:همزمان با آغاز فصل تابستان برنامه های فرهنگی ، هنری و تفریحی درقالب طرح سادستان 1400 اجرا می شود.
به گزارش اقتصادسرآمد از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، کاظم داودی در تشریح برنامه های شادستان 1400 گفت: با توجه به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت  شهروندان در شرایط ناشی از ویروس کرونا، ویژه برنامه های شادستان امسال با هدف افزایش نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان با رویکرد  محله محوری و بهره مندی از ظرفیت های مردمی پیش بینی شده است.

وی افزود: تمامی ویژه برنامه شادستان ۱۴۰۰ درچند بخش   فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی و ستاد فرماندهی مقابله با کرونا برنامه ریزی و اجرا می شود.

 داودی افزود: برگزاری جشنواره های  فرهنگی و هنری در مناسبت های ملی و مذهبی، تجلیل از نویسندگان ساکن در منطقه به مناسبت روز قلم ، مسابقات ورزشی  بخشی از این برنامه ها است.
به گفته سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه2 برگزاری لیگ حافظه، وبینارهای سلامت محور، ارائه خدمات سلامت روان، دوشنبه های سالمندی و انتخابات کانون های سلامت محلات نیز از دیگر ویژه برنامه های پیش بینی شده است  

وی افزود: امید می رود اجرای این برنامه ها موجب ارتقاء نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان را فراهم کند.
لینک خبر:
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی