دومین همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان مخابرات منطقه لرستان برگزار شد


 به گزارش اقتصاد سرآمد - دومین همایش باشکوه پیاده روی خانوادگی کارکنان با حضور مهندس هومان‌ محمودی ، مدیر مخابرات منطقه لرستان و جمعی از مدیران منطقه ، امروز جمعه نهم آذر ماه ۱۳۹۷ همزمان با سراسر کشور در مجتمع تفریحی مخابرات منطقه لرستان (تفرجگاه )برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان ، مهندس هومان محمودی ، ضمن خیر مقدم به حاضرین در این همایش پیاده روی خانوادگی  و تبیین اهداف برگزاری این برنامه گفت: این برنامه در فضای صمیمی با هدف نهادینه کردن فرهنگ ورزش در بین کارکنان و خانواده های آنان برای بالا بردن انگیزه در محیط کار، توسعه برند مخابرات و نیز ایجاد نشاط اجتماعی برگزار می شود .
️وی با تشکر از تمامی همکاران و مدیران به جهت حضور گسترده در این همایش پیاده روی، افزود : برگزاری این قبیل برنامه ها در راستای پیشبرد ارتباط نزدیک و صمیمی کارکنان و ترویج فرهنگ ورزش و نشاط در بین کارکنان از اولویت های مدیریت شرکت مخابرات ایران است .
️وی افزود : چنین برنامه هایی باعث افزایش بهره وری و انگیزه ی همکاران در فضای کاری می باشد .
️گفتنی است در پایان این مراسم شاد و مفرح، مسابقات مختلف شامل کوهنوردی ، ایستگاه نقاشی، اجرای گروه عروسکی خاله شاپرک جهت کودکان، برگزار شد و با اهدا جوایزی به قید قدعه به شرکت کنندگان ،  مراسم  پایان یافت. 
️شایان ذکر است اولین همایش سراسری پیاده روی خانوادگی مخابرات منطقه لرستان، پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ به مناسبت روز جهانی ارتباطات و هماهنگ با سایر مناطق مخابراتی کشور  با استقبال کارکنان و خانواده های آنان در همین مکان برگزار شد.

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/378/7/5086/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی