با اپلیکیشن دومینو بیشتر آشنا شوید؛

بومی سازی تجارت الکترونیک و عمل به اقتصاد مقاومتی


اپلیکیشن چند وجهی شهر هوشمند دومینو، اولین جامعه مجازی فروشگاهی می باشد که با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی، رویکردی جدید در تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار ارائه کرده است.
به گزارش اقتصاد سرآمد، امروزه تلفن همراه به جز جدایی ناپذیر زندگی بشر تبدیل شده که در همه جا همراه وی جهت سهولت انجام کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
بی تلفن همراه هرگز
بسیارند افرادی در اطراف ما که مدام در حال کار با تلفن همراه خود می باشند و حتی هستند کسانی که حاضرند بمیرند اما لحظه ای از تلفن همراه خود دور نشوند! البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد با همین تلفن همراه مشغول به کار و درحال درآمدزایی هستند و نان یک یا چند خانواده را از این طریق می دهند.
با گسترش تلفن های همراه و فراگیرشدن برنامه های آن (اپلیکیشن)، گروه ها و افراد فعال بنا به نیاز جامعه و ایده ابتکاری خود، دست به نوشتن و ایجاد برنامه ای در آن جهت می شوند. بدون شک گرایش جوامع به سمت دولت و خدمات الکترونیک مسبب روند رو به رشد استفاده از تلفن همراه در میان اقشار مختلف جامعه شده است.
اپلیکیشن چند وجهی دومینو
 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ اپلیکیشن چند وجهی شهر هوشمند دومینو، اولین جامعه مجازی فروشگاهی می باشد که با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی، رویکردی جدید در تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار ارائه کرده است. به گفته مدیر پروژه اپلیکیشن چند وجهی شهر هوشمند دومینو، این اپلیکیشن با پلتفرم باز بخش های مختلف بازار را با قابلیت های متعدد و جالب به هم متصل می کند.
چند ویژگی خاص دومینو
ایمان بهمنی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از شیراز خاطر نشان کرد: یکی از قابلیت های منحصر به فرد این برنامه اختصاص دفتر کار مجازی می باشد که توانایی بارگذاری فیلم و عکس به صورت نامحدود جهت معرفی خدمات و کالا به مشتریان، صدور کارت ویزیت الکترونیکی برای تمام کسب و کارها، قابلیت رزرو برای کلیه پزشکان، آرایشگاه ها، هتل ها و کلیه کسب و کارهایی که به صورت غیر حضوری خدمات ارائه می دهند را امکان پذیر می کند.
به باور مدیرفنی این گروه، ثبت در نقشه برای مغازه ها و قابلیت مسیر یابی و استقاده از تاکسی آنلاین توسط مشتریان برای دسترسی بهتر به فروشگاه و بیش از۲۰نوع خدمات متنوع دیگر که به بهتر دیده شدن کسب و کارها کمک می کند.
بهمنی همچنین متذکر شد: یکی از وجه های دیگر این جامعه مجازی مدیریت کسب و کار و ارتباط آن ها با مشتریان است(b to c)که در این قسمت کسب وکارهای می توانند با ایجاد باشگاه مشتریان به صورت کامل با مشتریان وفادار خود در ارتباط باشند و در جهت بالابردن راندمان فروش خود درصدی تخفیف ارائه دهند و مشتریان می توانند در جهت کاهش هزینه های خود با عضویت در باشگاه مشتریان فروشگاه مورد نظر هزینه های خود را به صورت قابل توجهی کاهش دهند در همین راستا طرح های تشویقی و ویژه برای شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی در نظر گرفته شده است.
تعامل افراد با هم صنفان خود در ادامه امید حمزوی به خبرنگار ما گفت: وجه دیگر این اپلیکیشن توانایی معرفی کسب و کارها به یکدیگر(b to b)به این صورت که هر کسب و کار می تواند با تمامی کسب و کارهای هم صنف خود در تعامل باشد و محصولات و خدمات خود را علاوه بر اینکه به مشتریان ارائه داده، به فروشگاه ها نیز ارائه می دهد.
وی از امکاناتی که برای خدمات سیار و مشاغل خانگی در این برنامه دیده گفت و افزود: همچنین این جامعه مجازی فروشگاهی در یکی از بخش های جذاب خود محیطی را فراهم کرده است که کلیه کسب و کارهایی که توانایی فروش انلاین یا خدمات سیار (مشاغل خانگی)را دارند می توانند کالا و خدمات خود را ارئه داده و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود به جستوجوی کسب و کارهای مورد نظر بپردازند و همچنین با توجه به نوع کاربری و نامحدود بودن این برنامه شما می توانید در هر نقطه کشور مکان عمومی و واحدهای صنفی را پیدا کرده و از خدمات و تخفیف های ویژه آن فروشگاه ها به صورت نامحدود استفاده کنید.
بومی سازی و عمل به اقتصاد مقاومتی
ساسان سام فر نیز متذکر شد: این  تنها بخشی از قابلیت های ربات هوشمند دومینو است که در راستای اقتصاد مقاومتی و بومی سازی تجارت الکترونیک و ارتقای بازار سنتی ارائه شده است که با همایت مسئولان قابلیت اجرا و پیاده سازی آن در خارج از کشور برای وارد کرد ارز و خارج کردن علم و دانش ایرانی میسر است.

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/408/3/8319/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی