مدیر پارلمانی صداسیما مطرح کرد

اهمیت نقش ترویجی رسانه ملّی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی
 کوه خضری، مدیر پارلمانی صدا و سیما در جلسه آسیب شناسی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: ترویج اقتصاد مقاومتی در رسانه ملی، نقشی مهم در تحقق اهداف آن دارد؛ اما این مهم مستلزم برنامه ریزی صحیح و همچنین تبیین یک تعریف دقیق، مشخص و واحد از اقتصاد مقاومتی، از سوی دستگاه های اجرایی مرتبط است.
به گزارش اقتصاد سرآمد،جلسه اخیر کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس  با موضوع «آسیب شناسی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه، وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی برگزار شد، فعالیت های سه سال گذشته ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و دبیرخانه آن مورد بررسی و آسیب شناسی قرار گرفت.
اهمیت نقش ترویجی رسانه ملّی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی
فهیمه کوه خضری، مدیر پارلمانی صدا و سیما گفت: اولین اقدامی که برای دستیابی به مقاوم سازی اقتصاد در کشور لازم است برنامه ریزی دقیق در وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی است.
کوه خضری در ادامه با تأکید بر اهمیت نقش ترویجی رسانه ملی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: بدین منظور می بایستی، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و دبیرخانه آن، مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه ها، دستگاه های دولتی و صدا و سیما در کنار یکدیگر بتوانند یک تعریف و مسیر واحد، دقیق و هدفمند برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی را در کشور پایه ریزی کنند؛ اما این اقدام تاکنون اتفاق نیفتاده است. این مسئول صدا و سیما گفت: از این رو لازم است تعاملات همه قوا و نهادها برای استفاده از مزایای یک اقتصاد مقاوم افزایش یابد و با تعیین مسیر و نقشه راه در همه وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی به ویژه صدا و سیما برای ترویج اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی شود.

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/408/3/8322/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی