فولاد مبارکه طی سال های اخیر عملکردهای مطلوبی به ثبت رسید معاون مالی و اقتصادی فولاد مبارکه اصفهان،امیرحسین نادری گفت: علی رغم چالش هایی که شرکت را در تمام حوزه های ازجمله چالش آب یا مواد اولیه و تحریم تهدید می کرد عملکرد سه ماهه حاکی از بازدهی مناسب برای سهامداران است و امیدواریم امسال هم این اتفاق تداوم یابد.
به گزارش اقتصاد سرآمد، نادری خاطرنشان کرد: مدیریت جهادی حاکم در فولاد مبارکه توانسته عملکرد مثبتی در مدیریت چالش ها ایفا نماید و گزارش شش ماهه شرکت نیز قطعا حاوی اخبار خوبی از شرکت فولاد مبارکه و زیرمجموعه های آن نظیر فولاد هرمزگان خواهد بود.
وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های موجود و پتانسیل های خوبی که در حوزه فروش محصولات فولاد مبارکه وجود دارد قطعا سال خوبی را پشت سر خواهیم گذاشت و انتظار می رود زیرمجموعه های فولاد مبارکه نیز عملکردهای مثبتی را به ثبت برسانند که منجر به سودآوری مطلوب این مجموعه عظیم فولادی خواهد ش
محمد ناظمی هرند ی در ادامه گفت: در فولاد مبارکه طی سال های اخیر عملکردهای مطلوبی به ثبت رسید.
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه افزود: در این سال ها شاهد توسعه ظرفیت ها و افزایش ظرفیت تولید بودیم و گام های موثری در این زمینه برداشته شد. علاوه بر ظرفیت های ایجاد شده، طرح های توسعه ای نیز در فولاد مبارکه دنبال می شود و طبق برنامه در حال اجراست. 
ناظمی با اشاره به شرایطی که تحریم برای صنعت فولاد ایجاد کرده اظهار داشت: در چنین وضعیتی نیاز است، کسانی که در مجموعه صنعت حضور داشته و تمامی ذی نفعان این صنعت، ارتباطات موثرتر و اثربخش تری داشته باشند.
وی تصریح کرد: نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد ایران که در دی ماه برگزار می گردد، شرایط این ارتباط اثربخش و موثر را فراهم می کند و نیاز است که تمامی رسانه ها در این زمینه حمایت های لازم را داشته باشند.
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه این رویداد را یک رویداد متفاوت خواهد و گفت: جشنواره ملی فولاد یک رخداد متفاوت است و هیچگونه هم پوشانی با سایر اقدامات در حوزه فولاد نداشته و تمرکز آن بر روی بومی سازی است.
وی هدف از برگزاری این جشنواره و نمایشگاه را شناسایی شرکت هایی که به طور بالقوه و بالفعل در حوزه تامین تجهیزات و قطعات و مواد اولیه صنعت فولاد فعال هستند دانست و افزود: کسانی که توانایی تامین، بخشی از نیاز این صنعت که اکنون از خارج تامین می گردد را دارند در این رویداد گرد هم آمده تا از سوی فولادسازان حمایت های ویژه مالی و دانشی از آنها صورت گیرد تا شاید روزی را ببینیم که صنعت فولاد هیچگونه وابستگی به خارج از کشور نداشته باشد و در شرایط پر تنش تحریم هم قادر به تامین نیاز خود از داخل باشد.آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/409/7/8421/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی