اخبار روز

اقتصادسرآمد - مدیرعامل بیمه رازی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان بیمه رازی در فضای مجازی ، بلافاصله پاسخگو شد و دستور پیگیری داد.
حسین توسلی امجد - مدیرمسول نشریه مستضعفین - انتشار سخنان آقای محمدجواد ظریف که به تعبیر همان فایل مردی ست که آن سوی دولت را می داند، در کنار تمام سیگنال های پنهان و آشکار خود بیان گر یک موضوع مهم است. وجود دوگانگی گفتمانی در ساختار حاکمیت جمهوری اسلامی، مسئله ای که در طول سال های پس از انقلاب باعث فرصت سوزی های بی شمار برای مردم و حاکمیت شده. اگر گفتمان رایج حکومتی ایران را یک پیوستار در نظر بگیریم، در یک سوی این پیوستار گفتمان مقاومت قرار گرفته که نماینده آن در این فایل صوتی سردار شهید قاسم سلیمانی است و نقطه مقابل آن، گفتمان تعامل است که دکتر ظریف به نمایندگی از این تفکر به خوبی ابعاد و زوایای آن را تبیین می نماید.
اقتصادسرآمد - در مراسمی با حضور پدرام پاک آیین، نماینده مدیران رسانه در هیات نظارت بر مطبوعات، محمد جواد حق‌شناس عضو شورای شهر تهران، زهرا سعیدی مبارکه نماینده مجلس دهم شورای اسلامی، مدیران تشکل‌های رسانه‌ای و همین‌طور جمع کثیری از مدیران، فعالین و پیشکسوتان رسانه‌های کشور ، «کلینیک‌رسانه» رسما شروع به کار کرد.
اقتصادسرآمد - مهمترین خصوصیات و لازمه فعالیت در دستگاه قضایی رفتار مناسب و حُسن خلق می باشد.
اقتصادسرآمد - معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را در رابطه با ادعای سازمان برنامه و بودجه مبنی بر بی‌اطلاعی از اصلاحات جداول بودجه ۱۴۰۰ ارائه داد.
اقتصادسرآمد - انجمن روزنامه های غیردولتی با صدور نامه ای به معاون اول رییس جمهور خواستار جلوگیری از حذف انتشار فراخوان مناقصات در روزنامه های مستقل شد.
اقتصادسرآمد - «آخر هفته» در ادامه حضور موفق بین المللی خود برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه غیر اروپایی از جشنواره معتبر جشن مستقل فیلم اروپا شد.
اقتصادسرآمد - معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ماهیت دوسویه رسانه گفت: رسانه‌ها باید انعکاس دهنده همه صداها باشند.
اقتصادسرآمد - دکترکریم طالقانی به بهانه انتصاب دکتر سعدی عنصر خوزستانی در قوه قضاییه یادداشتی منتشر کرد.
اقتصادسرآمد - دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران با صدور حکمی، علی صارمیان را به عنوان مشاور در امور رسانه و پایش برنامه‌های جاری این جمعیت، منصوب کرد.
اقتصادسرآمد - سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی اطلاعیه ای لیست روزنامه های ثبتی ( فهرست ناشرین آگهی های ثبتی ) در سال ۱۴۰۰ را به تفکیک استان های کشور منتشر کرد.
اقتصادسرآمد : احمد دنیامالی نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها گفت: باید خیلی زودتر از این ها چنین قانونی به تصویب می رسید چرا که بعد از تصویب برجام تنها کشوری که به تعهدات خود پایبند ماند ایران بود در حالی که طرف‌های ۵+۱ به تعهدات خود پایبند نبودند و آمریکایی‌ها نیز آنقدر زمان را هدر دادند تا در نهایت از آن خارج شدند.
اقتصادسرآمد - وقتی اجرای قانون و رعایت آن ازسوی شهروندان بدون تبعیض صورت پذیرد. امنیت در همه عرصه های زندگی نمود پیدا می کند.
مهدیه ضیائیان ، دکترای علوم اقتصاد و پژوهشگر اقتصادی در اقتصادسرآمد نوشت:- واکنش های صورت گرفته و حساسیت های ایجاده شده نسبت به سند راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین در فضای سیاسی ، رسانه ای و حتی افکار عمومی ، جدای از ماهیت و محتوای آن ها قابل درک است.
اقتصادسرآمد - در کشور ما، مطالعات مربوط به ورزش و اقتصاد بسیار محدود و به تعبیری، در حد صفر است. در حالی که در دنیای توسعه یافته کنونی، اقتصاد ورزش در کنار سایر رشته‌های کاربردی اقتصاد، سال‌هاست که مورد توجه واقع شده است .
اقتصادسرآمد - مدیرعامل و عضو هیات مدیره چادرملو در این جلسه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال گفت : تاکید بر مانع زدایی و پشتیبانی از تولید، راهگشایی بسیاری از طرح های توسعه شرکت خواهد بود که تاکنون به دلایلی اجرای آنها به تعویق افتاده است .
اقتصادسرآمد - وسایل ارتباط جمعی، وظایف آموزشی، خبری، نظارتی و تفریحی را از زمان تأسیس‌شان به عهده گرفته‌اند. براساس این وظایف، رسانه های جمعی شامل روزنامه، رادیو، تلویزیون، اینترنت و آخرین آن‌ها شبکه‌های اجنماعی وظیفه دارند تا رویدادهای پهنه گسترده شهر، استان و کشور را به آحاد مردم و طبقات و قشرهای مختلف گزارش کنند و همزمان آنان را با قابلیت‌ها و کاربردها و زبان نمادین این رسانه ها آشنا سازند.
اقتصادسرآمد - مهدیه ضیائیان پژوهشگراقتصادی با تشریح شاخصه های ایجاد عدالت اقتصادی در پرتو مهدویت در اقتصادسرآمد نوشت:نهادها و سازکارهای نظام اقتصادی سرمایه داری جهانی به سرکردگی ایالات متحده آمریکا نه تنها عدالت اقتصادی به ارمغان نمی آورد، بلکه جهان را پر از ظلم، تبعیض، فقر و نابرابری ...
اقتصادسرآمد - دهه نود بدترین سال های اقتصادی برای کشور مان ایران بود. تحریم و کرونا اقتصاد ایران را دچار رکود کردند. نبود تنظیم بازار و نظارت نیز این رکود را به بالا ترین حد ممکن رساند. تبلیغات اشتباه داخلی در کنار انتشار شایعات غربی و عربی با موضوع صفر شدن فروش نفت ایران با کمک تبیلغات سنگین شبکه های معاند ذهن عموم را به سمت سقوط اقتصادی مدیریت کرد که این عامل نیز در رکود بازار اقتصادی ایران موثر واقع شد. دهه نود بدترین سالهای اقتصادی برای ایران و صادرات و تامین ارز برای ایران بود و حال می خواهیم این موضوع در این یاداشت کوتاه بررسی کنیم.
حسین سلاح ورزی در اقتصادسرآمد نوشت - آنچه که فعالان اقتصادی در سال 99 شاهد آن بودند؛ مصداق روشن این مثل مشهور بود که «فرهنگ استراتژی را بعنوان صبحانه می خورد»....
مهدیه ضیاییان، پژوهشگراقتصادی با دست نوشته ای در راستای رفع موانع تولید ملی و ضرورت حذف مقررات زاید برای راه اندازی کسب و کارها در روزنامه اقتصاد سرآمد نوشت:
اقتصادسرآمد - نوروز نقاشی و رنگ آمیزی است، هنر است. نوروز موسیقی و تازگی و جوانی و عشق و دوستی است. نوروز نماد پیروزی نیکی بر بدی است. تعادل بهاری است، کنار گذاشتن کینه‌ها و پاس داشتن دوستی‌ها و خویشی‌ها است، پرورنده صلح و آشتی است. نوروز خانه‌تکانی و دور کردن پلشتی و آلودگی از آشیانه و از خویشتن است. نوروز زمان تازگی و شادی و لبخند است. نوروز بالاتر از سُنت است.
اقتصادسرآمد - دکترکریم طالقانی ر‌وزنامه نگار و فعال مدنی به دنبال جنجال آفرینی در فضای مجازی که در واکنش به جلوگیری از طرح انتقال آب کارون به چهارمحال و بختیاری و سفر اخیر نمایندگان خوزستان به شهرکرد رخ داد، در اقتصادسرآمد نوشت.
اقتصادسرآمد - روابط عمومی فیلیمو با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: فیلیمو برای افزایش سطح کمی و کیفی تولیدات خود در سال جاری، هزینه خرید اشتراک خود را افزایش داد.
اقتصادسرآمد- پوستر سریال «مردم معمولی» به کارگردانی رامبد جوان منتشر شد.
اقتصادسرآمد - وضعیت نامطلوب نظام تولید و محیط نامساعد کسب‌وکار، موجب کاهش انگیزه برای ورود سرمایه به بخش تولید (اعم از صنعت، معدن و کشاورزی) شده و بازارهای مربوط به سوداگری، واسطه‌گری و سرمایه‌گذاری در طلا و ارز با هجوم نقدینگی مواجه می‌شوند.
اقتصادسرآمد - به منظور قدردانی از کادر درمان و خانواده های شهدای والا مقام مدافع سلامت و به منظور ایجاد فضای پرنشاط و سرگرم کننده در خانواده های ایرانی ها در ایام خانه نشینی نوروزی، از ابتدای سال 1400 پویش # سین هشتم سلامت در فضای مجازی برگزار می شود.
حسین سلاح ورزی - اقتصادسرآمد - قول مشهوری هست که دانش فاینانس در واقع ریاضیات مالی بسیار ساده ای است که با روش های پیچیده ارزیابی و محاسبه و قیمتگذاری ریسک تلفیق شده است.از منظر کارآفرین و مدیر و فعال اقتصادی هم سرمایه گذاری و کارآفرینی و به طور کلی فعالیت اقتصادی چیزی جز ایجاد موازنه میان ریسک و پاداش نیست.
اقتصادسرآمد - مهدی بیرانوند روژمان عضو تحریریه روزنامه اقتصاد سرآمد برگزیده رویداد بین المللی در ایران و کشور افغانستان تحت عنوان مسابقه بین المللی طراحی و ایده پردازی بافت های تاریخی شد.
اقتصادسرآمد - لادن نازی در دومین تجربه کارگردانی، نمایش «لباس جدید پادشاه» را برای دومین بار در تماشاخانه سنگلج صحنه می برد.
اقتصادسرآمد -دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی، طی حکمی ناصرالدین اسلامی فرد را به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی منصوب کرد.
اقتصادسرآمد - شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در نشست نخبگان و استعدادهای برتر تجلیل شد.
اقتصادسرآمد - فاز نخست بهره‌برداری از موزه فرش ایران در متروی تهران به مرحله اجرا رسید.
اقتصادسرآمد - نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه مشکلات شدید معیشتی، اقتصادی، معیشتی مردم استان لرستان مجوز تامین خوراک پتروشیمی و پالایشگاه صادر شد.
اقتصادسرآمد - محمد رضوانی‌فر مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی،‌شستا، خبر داد، با برگزاری مجمع عمومی فوق العاده برای افزایش سرمایه؛ سرمایه این شرکت ۱۴هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی می‌شود.
اقتصادسرآمد - نخستین بار در کشور سرویس امضاء الکترونیکی همراه با نام تجاری «پاراف» بر بستر سیم‌کارت‌های رایتل راه ‌اندازی شد.
اقتصادسرآمد- نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش اقتصادسرآمد - فیلم «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار به عنوان فیلم برگزیده «نشان فی» انتخاب و تندیس این جشنواره را دریافت کرد.
اقتصادسرآمد - طرح"تهران 1400" از ایده " تهران شهری برای همه" نشات گرفته که هدف آن بهره گیری از ظرفیت اقشار مختلف جامعه برای"توزیع عادلانه شادی" در بین همه شهروندان به ویژه اقشار کم برخوردار است.
اقتصادسرآمد -مسافرگیری آزمایشی در دو ایستگاه یادگار امام (ره) و شهید ستاری در خط شش متروی تهران از امروزیکشنبه 24 اسفند ماه ٩٩ آغاز شد.
اقتصادسرآمد - فرهاد باقری به عنوان دبیرستاد انتخابات ریاست جمهوری جمعیت جوانان انقلاب اسلامی منصوب گردید
شعبه جدید فروشگاه رفاه با نام «استقلال» با حضور معاون وزیر صنعت معدن تجارت در زنجان افتتاح شد.
اقتصادسرآمد - با مشارکت کانون زبان ایران، جشنواره ملی آنلاین "زنگ داستان" با موضوع تولید محتوای داستانی در قالب‌های داستان‌نویسی و قصه‌گویی (ویدئو و صوت) از تاریخ ۲۵ اسفندماه برگزار می‌شود.
اقتصادسرآمد - ویژه برنامه جهادی تسویه « حساب دفتری » به منظور آگاهی، همدلی اجتماعی و کمک مومنانه به همت فرهنگسرای گلستان در مناطق 22 گانه شهر تهران برگزار خواهد شد.
اقتصادسرآمد - شرکت دانش‌بنیان پارت در دو بخش از دومین دورۀ «جشنواره نهال فینتک» عنوان نخست را به خود اختصاص داد.
اقتصادسرآمد - شرکت احیا استیل فولاد بافت در دومین جشنواره ملی 100 واحد مشتری‌مدار بر اساس رای هیات داوران به عنوان یکی از صد سازمان برتر انتخاب و نشان ویژه و لوح برتر این جشنواره را به خود اختصاص داد.
اقتصاد سرآمد- نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در بیست و دومین همایش ملی صنایع و واحدهای خدماتی سبز کشور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به دلیل عملکرد کم نظیر و پایدار در زمینه حفاظت از محیط زیست، برای دومین سال متوالی موفق به دریافت لوح و تندیس زرین و سیمین صنعت سبز کشور شد.
اقتصادسرآمد، فروشگاه‌ رفاه مرکزی حافظ طی مراسمی باشکوه در شهر شیراز بازگشایی شد.
اقتصادسرآمد-همزمان با بزرگداشت هفته درختکاری، نهالی به یاد این قهرمان ملی و ورزشکار نامی کشورمان در محل سکونت مادر بزرگوارش کاشته شد.
اقتصادسرآمد، مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از حضور این شرکت در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی ریلی صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته خبر داد.
اقتصادسرآمد - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، صبح امروز، در دیدار با مسئولان بسیج اساتید کشور، گزارش ارائه شده را در خصوص دور جدید فعالیت این تشکل انقلابی، بشارت دانست و گفت : تعبیر امام راحل در مورد نماز جمعه، این بوده که از اعظم برکات است و در حال حاضر متمرکز بر ارتقای کیفیت و شکوفایی نهاد نماز جمعه هستیم. از سوی دیگر ، رهبر معظم انقلاب، ائمه جمعه را مسئول انقلاب می‌دانند و خودشان مؤسس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه محسوب می شوند و در این روند، نگاه شبکه ای داشته اند که معطوف به " نظریه امت و امام " است.
اقتصادسرآمد -مناسب سازی پارک محصل در منطقه 3 به عنوان بوستان دوستدار معلولان و نابینایان به پیشرفت فیزیکی 95 درصد رسید.
اقتصادسرآمد - رسیدگی به پرونده های هیات عمومی دیوان عدالت اداری در ماه گذشته رشد چشمگیری داشته است به طوری که پرونده های مختومه ۶۳درصد افزایش نرخ رشد داشته است.
اقتصادسرآمد - معاون امور اجتماعی و‌فرهنگی شهرداری منطقه۳ از اجرای ویژه برنامه های میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر با رعایت دستوالعمل های بهداشتی خبر داد.
اقتصادسرآمد - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در یک سال گذشته با انتشار ویروس کرونا شرکت بهره برداری متروی تهران علاوه بر ارائه خدمات ریلی با شعار دقت، ایمنی، سرعت در جهت حفظ سلامت مسافران در برابر این ویروس اقدامات پیشگیرانه مختلفی را برای مقابله با این بیماری انجام می دهد.
اقتصادسرآمد - شعبه جدید فروشگاه رفاه با نام «شهدای تاسوکی» در زاهدان افتتاح شد.
اقتصادسرآمد - درخشش عضو تحریریه روزنامه اقتصاد سرآمد در همایش مجازی ملی و بین المللی توسعه پایدار اقتصادی ایران با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.
اقتصادسرآمد - هیات عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رای وحدت رویه مقرر کرد پرستاران بیمارستان های دانشگاه آزاد مشمول مشاغل سخت و زیان آور بوده و در صورت درخواست بازنشستگی پیش از موعد با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته می شوند.
اقتصادسرآمد - به باور تحلیلگران و فعالان بازار، جدا از افت قیمتی دلار، کاهش بهای اونس دلار در بازار‌های جهانی هفته گذشته نیز در نزولی شدن انتظارات معامله‌گران بازار سکه اثر داشت. طلای جهانی در آخرین روز هفته از محدوده هزار و ۷۶۰ دلاری بالا آمد و وارد محدوده هزار و ۷۸۰ دلاری شد.
اقتصادسرآمد - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتشار مطلبی در توئیتر از تصویب طرح تحقیق و تفحص از بورس خبر داد.
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی