سرپرست مرکز ارتباطات و‌امور بین الملل شهردار تهران تاکید کرد: 

لزوم هم گرایی روابط عمومی شهرداری های کلانشهرها برای انتقال تجربیاتسرپرست مرکز ارتباطات امور بین‌الملل شهرداری تهران خواستار همکاری بیشتر روسای مراکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری های کلانشهرها با یکدیگر شد.
به گزارش اقتصاد سرآمد- سرپرست مرکز ارتباطات امور بین‌الملل شهرداری تهران خواستار همکاری بیشتر روسای مراکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری های کلانشهرها با یکدیگر شد.
به گزارش شارا به نقل از شهرنوشت، پوریا سوری در بیست و ششمین اجلاس مدیران ارتباطات و امور بین الملل کلانشهرهای کشور گفت: با توجه به اینکه بسیاری از مسائل و مشکلات شهرهای بزرگ مانند همدیگر است، چه خوب است که مدیران ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ها برنامه های مشترک با هم داشته باشند و به هم دیگر از طریق انتقال تجربیات و اجرای برنامه های مشترک کمک کنند.
سوری در ادامه عنوان کرد: مجموعه ما قدرت زیادی دارد و می توانیم به کمک هم در برخی زمینه های فرهنگی تحولات زیادی در شهرها ایجاد کنیم و منشأ تحولات فرهنگی زیادی در شهرهایمان باشیم.
سرپرست مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران در ادامه به دستور کارهای این نشست پرداخت و گفت: در زمینه کنترل بحران می توانیم با انتقال تجربیات به یکدیگر موفق عمل کنیم؛ به عنوان مثال، اخیراً در تهران بوی متعفن کل شهر را در برگرفت، این در حالی بود که همزمان ما در حال برگزاری مراسم برای همشهری های ارمنی و آشوری مان بودیم. در همان زمان با سیل تماس‌ها و خبرها در این زمینه مواجه شدیم که با توجه به تجربه و درایت همکاران توانستیم جلوی تبدیل این موضوع به یک بحران را بگیریم. حال مناسب است که ما تجربیات این چنین را با هم به اشتراک بگذاریم و از آنها برای مدیریت بهتر شهر استفاده کنیم.
سوری به دیپلماسی شهری نیز اشاره کرد و یادآور شد: در این زمینه می توانیم از تجربیات هم استفاده کنیم، به عنوان مثال شهردار تهران در این هفته میزبان سفیر نروژ بود و در هفته آینده نیز با سفیر سوئیس دیدار خواهد کرد. می‌توان در قالب این دیدارها از ظرفیت دیپلماسی شهری و ارتباط شهرهای کشور با شهرهای بزرگ سایر کشورها و تبادلات فرهنگی با آنها استفاده کرد.
سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران همچنین با اشاره به موضوع گردشگری در شهرها گفت: مراکزی مانند سازمان میراث فرهنگی از توانایی و منابع عظیم شهرداری بی بهره اند، ما می توانیم با کمک به این مراکز زمینه های گردشگری و کسب درامد در شهرهای بزرگ را فراهم کنیم. با پرداختن به صنعت گردشگری می‌توان بسیاری از مسائل و مشکلات اقتصادی را برطرف کرد و در این زمینه شهرداری ها نقش مهم و بی‌بدیلی دارند.

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/408/2/8311/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی