پایانه صادراتی صنایع دستی در استان تهران ایجاد می‎شودمعاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران از احداث پایانه صادراتی در حوزه صنایع دستی در استان با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد.
به گزارش اقتصاد سرآمد، علیرضا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تهران، با اشاره به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه میراث فرهنگی استان تهران در سال 97 اظهار داشت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی سازمان در حوزه  گردشگری و صنایع دستی تعریف شده‌اند.
 وی در مورد پروژه‌های هتلینگ افزود: 9 پروژه در سال 97 به مرحله بهره‌برداری می‌رسد که دو هتل 5ستاره، دو هتل 4ستاره، یک هتل 3ستاره، یک هتل‌آپارتمان یک‌ستاره، یک هتل‌آپارتمان دوستاره و دو هتل یک‌ستاره هستند که قابلیت افزایش به 10 هتل را نیز دارد.
معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران بیان کرد: میزان و حجم سرمایه‌گذاری برای آن‌ها متغیر بین حدود 40 میلیارد یا 600 میلیارد تومان برآورد شده است.
بیشتر بخوانید
6 بازارچه صنایع دستی در استان مرکزی ایجاد و افتتاح می‌شود
کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می‌شود
700میلیون تومان به احداث بازارچه صنایع دستی یاسوج اختصاص یافت
جعفری در رابطه با موضوعات صنایع دستی گفت: تلاش داریم تا در مورد ارائه تسهیلات لازم برای ایجاد بازارچه‌های صنایع دستی از طریق شهرداری‌ها و فرمانداری‌های شهرستان‌ها اقدامات لازم انجام پذیرد.
وی با اشاره به دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: احداث و تجهیز موزه زنده سفال، احداث مجتمع تولیدی در موزه آبگینه، پایانه صادراتی در حوزه صنایع دستی نیز از دیگر پروژه‌هایی است که سعی می‌شود با اجرای آن‌ها بتوان قدم مؤثری در زمینه اقتصاد مقاومتی برداشت.

آدرس مطلب http://www.eghtesadsaramad.ir/newspaper/page/408/3/8320/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
پربازدیدترین اخبار
نظرسنجی